İstanbul | Relaxis Hakkında
228
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-228,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

RELAXIS NEDİR?

NASIL KULLANILIR?

Semptomlar başladığında bacaklarınızı RELAXIS’in pedine yerleştiriniz.Relaxis’i çalıştırmak için yeşil düğmeye basınız.Titreşim yoğunluğunu rahat edebileceğiniz şekilde ayarlayınız.

FAYDALARI NELERDİR?

Relaxis Primary RLS hastalarının genel uyku kalitesini artırmaya yardımcı olur. Relaxis’in etkisini tam anlamıyla görmek 4 hafta kadar sürebilir. Relaxis kullanılması, ilaç kullanımını gerektirmez.

NASIL ÇALIŞIR?

Relaxis bacaklardaki sinirleri uyararak, beyine gerçek algısal geribildirim gönderir. Relaxis’in titreşimleri RLS‘e neden olan sinyalleri durdurarak belirtilerin azalmasına yardımcı olur.

MÜŞTERİ YORUMLARIMIZ

HUZURSUZ BACAK SENDROMU HASTALIĞININ İLAÇSIZ TEDAVİSİ

Relaxis klinik deneylerle kanıtlanmış,FDA onaylı ve ilaç kullanımına gerek kalmadan HUZURSUZ BACAK SENDROMU tedavi yöntemidir.Sağlıksız uykunun anksiyeteyi ve sebep olan mutsuzluğu çok iyi biliyor, anlıyor ve çözüyoruz.

 

Relaxis HUZURSUZ BACAK SENDROMU hastası ve kendi için çözüm arayan bir doktor tarafından icat edilmiştir.%90 tadavi başarısı ile hastaların sorununa çözüm olmuştur. Relaxis sizin için de çözüm olabilir.

 

Relaxis aşağıdaki ünitelerden oluşur;

  • Pad
  • Kontrol Ünitesi
  • Güç Kaynağı
24

ÜLKEDE KULLANIM

28

GÜNDE TEDAVİ

11536

MUTLU KULLANICI

Relaxis Hakkında Merak Ettiklerinizi Bize Sorabilirsiniz